Květen 2014

Odposlouchávat by se nemělo

10. května 2014 v 17:00 | Tuleň |  má rodina
Pár měsíců zpátky jsme tu měli kauzu Rath a odposlech několika jeho rozhovorů. Mezi jiným mluvili o dalších politicích, při čemž používali nespočet nejzajímavějších sprostých slov a pak i hrubě vyjádřili přání, aby soudce souložil ve vězení s cikány.

Média si to samozřejmě pořádně užila a udělala z toho hlavní zprávu týdne s rekonstruovanými všemi rozhovory a často i počítačovými animacemi. Já jsem na to jeden večer koukala, oči navrch hlavy a poznamenala jsem, že to, co říkají je šílené. Vedle sedící matka chvíli mlčela a pak pronesla, že kdyby odposlouchávali nás, taky by to nedopadlo slavně. Než jsem se začala přít, zjistila jsem, že ta stará matka má asi pravdu. Kdyby odposlouchávali naši rodinu a pak to zveřejnili, už bych nikdy neměla žádné kamarády a odstěhovala se do Ugandy!

Už jen to, že jsem chvíli před tím slyšela z kuchyně matku oslovujíc kočku "Co čumíš, debile!" něco vypovídá. Dále jsou to extrémně klidná a bez emocí debatovaná všechna fekální témata, kde většinou každou drobnost nazýváme pravým jménem. K tomu matka přihodí historku o kapce moči v oku a dále pokračujeme na sebe mířícími urážkami o hloupých, úplně blbých lidech nebo "jak ses proboha mohla dostat na vysokou školu" či "to nechápu, že jsi Bc.", na čež se matka ohradí, že je přece maminka nebo že je tu vedoucí. Načež zazvoní sestra, která každou větu doprovodí slovesem mrdat. Přidáme pár debilních kreténů, vole a pokračujeme v urážkách, že sestra žere jako prase, já mám velké uši a nos a matka je alkoholik a korunujeme to brutálním mučením nové kočky, která se jmenuje Lumír a kterému říkáme, že je to houpej tlustoprd. Když nemáme do říct, řekneme smrdíš a když se nám něco nepovede, neváháme použít slovo od K či doprdele nebo tyto 2 slova kombinovat i s jinými.

Matka je Bc., přednáší první pomoc, vždy chodí na vysokých podpatcích a vypadá jako dáma. Sestra má 2 vysoké školy, učí na gymnáziu francouzštinu a pracuje ve významných firmách jako Leo express nebo Penta. Já jsem prvním rokem na vysoké škole, přednáším na středních školách o mezikulturním vzdělávání, učím španělštinu a pracuji ve čtyř hvězdičkovém hotelu.

Odposlouchávání by se nemělo zveřejňovat. Ani uskutečňovat. PROSÍM!


...Nech toho! Ty jsi zlobivá kočka! Co s tebou uděláme?
Vrátit?
Sníst!
Mmmm! Ale pozóór! To by nebylo jako Mikeš! Z toho by bylo masa!
Tak ještě pár měsíců počkáme a pak ho sníme!
-------------------------------------------------------
Jé, to je hezký květináč!
No! A až tam dám tu kytku po babičce, to bude teprv!
Aha. A nechceš tam dát nějakou hezkou kytku?
Vyliž si pr**el!