Červenec 2008

Co jsem přijela, už zase odjíždím...

30. července 2008 v 23:59 | Tuleň |  můj život
Právě jsem se viděla s Verčou a co z toho vyšlo? Všichni ji nenáviďte, protože kvůli ní zase jedu pryč. Bohužel teď, když jsem slíbila Elisabeth, že budu pořád tady a články budou přibývat jako na běžícím pásu, to budu muset porušit. Ještě dneska v půl šesté pojedu s Verčou na její chalupu.
Dnešek kromě této události přitáhl taky mou brigádu. Nastupuju 4. 8., v den, kdy máme naplánováno stěhování, takže se toho vůbec nezúčastním, což mi vůči mámě připadá hnusné, jenže... Taky jsem kvůli tomu hrozně nervózní, má první práce! Vůbec nevím, jak se dělá s kasou a počítat, kolik vrátím? No, z toho se po**! ;o)
Doufám, že dopíšu článek o tom druhém táboře, ale nevímnevím, tak s tím raději moc nepočítejte, ale mějte mě rádi a v neděli sem zase zavítejte, děkuji ;o)

Úsměv, prosím, přicházím já!

29. července 2008 v 17:15 | Tuleň |  můj život
Tak mě tu zase na chvíli máte. Dnes jsem po velice náročném dopoledni a popoledni i odpoledni skákala radostí do vzduchu, až jsem se uhodila o patro, když jsem přeskakovala pytle s oblečením, abych se ke zdroji takového štěstí dostala.
Abych upřesnila situaci, pořád nejsme přestěhovaní a pořád mě zaplavují krabice. Můj notebook je v opravně u mého stříně*, mámin - zděděný po starší dceři - také v opravně, a dneska jsme šly kupovat - mimo jiné - i wifi. Máma mě pak vyhodila u knihovny, kde byla sympatická knihovnice, což se jen tak nevidí. Zatímco já jsem si vybírala snad milion knížek a zaplatila 4kč, máma jela pro svůj počítač. Já jela jsem v tom vedru domů, běžela, abych stihla tramvaj a šla asi kilometr pěšky k domovu kvůli rozkopaným kolejím s nadějí, že budu zanedlouho ve styku s mými kamarády ze školy, z netu, z Německa, z tábora nebo z budoucí školy a se svým blogem. Přišla jsem domů a tam matka ležící na zemi v obýváku - už totiž nemáme sedačku. V opravně chtěli za vyspravení obrazovky 1000, matka zvýšila hlas a odešla. Počítač nebyl.
*prabratranec
Nemyslete si, že jsem závislá! Ale já na něm nebyla měsíc! Moje návštěvnost se zmenšila 3x a nemůžu si pořád povídat s nově nabranými kamarády po icq... Kdybych neměla blog a icq, bylo by mi to jedno, jenže... mám a tak mě to zase hodilo do té strašné nálady, která u mě je už měsíc v kuse s občasnými přestávkami.
Při koukání na Gilmore girls jsem si do pusy vzala marťánka a do ruky wifi. Prodavač upozorňoval, že žádná velká kvalita. Najednou mě napadla věc. Zapla jsem počítač a strčila to do něj. (hahaha! Puberťáci...) Asi po 10 minutách -> Dívka vyběhla na chodbu v bílých ponožkách za matkou a u toho řvala "Funguje internet!."
Hurá! A od té doby už od počítače nikdy nevstala…

Mé skvělé prázdniny

19. července 2008 v 7:30 | Tuleň |  můj život
Moji stálí čtenáři si jistě do mysli vryli datum 16. 7. Celý den vyčkávali nový článek, další den to samé. Nedočkali se. Až teď. Měla jsem v plánu přijet z tábora kolem dvou hodin, pak ucpat vanu, psát a něco napsat. Mé plány byly ale 70% zhatěny. Přijeli jsme totiž až někdy v 5 a můj počítač stále nefunguje. Ještě k tomu nejsem pořád v novém, ale ve starém bytě, kde jsou všude krabice, všude je ozvěna, holé stěny a neskutečný bordel.
K tomu extrémně divnému konci tábora přišly ještě zprávy, o kterých jsem psala, a zase jsem se složila. Složení už trvá druhý den a projevuje se neustálou fyzickou a hlavně psychickou únavou. Jen koukám na Červeného trpaslíka a jím sladkosti, co mi zbyli a k tomu piju, protože mě zase bolí hlava. Mám v plánu napsat o táboru sakra dlouhý článek plný hromady hlášek, pocitů a událostí, jenže… devatenáctého jedu s mámou na jiný tábor, kde ona bude dělat zdravotnici, což znamená, že tam taky moct psát nebudu, takže kdy to mám stihnout? A hlavně, kdy a kde to mám dát na net? Toto píšu 17. 7., 18:09, vedle mě se chodí s krabicemi a rozmontovávají se skříně. Já dělám, že to nevidím a píšu v hromadě prachu zasypaná pytli s oblečením a již několikrát zmíněnými krabicemi. Máma pořád řve na tátu a táta chodí se svým stálým utrápeným výrazem a všechno, co máma vyhodí, prohlíží a zase vyndává. KDP. (čti: Kurva, do prdele)
Dneska jsem byla půlku dne pryč. Musely jsme s mámou nakoupit, pak jít na úřad ověřit nějaké papíry k tomu bytu, ke kadeřnici a do opravny s notebookama. Závěr: Jsem utahaná, smutná z toho, že ten můj brouček furt nefunguje a že si nemůžu povídat s lidmi z tábora, ale někde dole hrozně šťastná z toho, jak mi to sluší a nešťastná z mého zjevu ohledně pleti. A sestra je ve Španělsku, dělá au-pair. Ach jo. Rodina má 2 sluhy a šoféra, děti jsou hodné. To má jako dovolenou ;o)
Nemám tušení, kdy s tento článek na net dostane a kdy se na net dostanu já, abych vám mohla odpovídat na komentáře, a já nevím, co ještě. Tak si nemyslete, že na tulene seru!
BŠ, Karolínka
(Tento článek mi Kája předala v kartě z foťáku, myslím si ale, že stejně nechápete jak to myslím! Prostě bylo to předáno mně, Kristýnce) Mějte se zatím krásně a užívejte si prázdnin! Karolínka a kus Kristýnka!

Takové výdaje na konci školního roku!

12. července 2008 v 14:00 | Tuleň |  můj život
Nemám vůbec žádné peníze a z mámy tahám další a další. Něco jde na kino, na konzert, na dárky, na jídlo, na fotky, na dárky a na jídlo.
Tento rok je to strašné! Už je mi trapné říkat si mámě zase o něco na nějakou školní nebo svou aktivitu! Ještě k tomu jsem zjistila, že nejsem sama. Asi tak 5 lidí v mém okolí mají stejný problém. Za tento měsíc jsem utratila snad víc, než někdy minule za dva! Vyrovnat se tomu můžou snad jen Vánoce ;o) A s mým kapesným 100kč na měsíc je to opravdu hrůza! ;o)) A proto se ptám, máte taky teď méně peněz než obvykle?

Rozepsané k táboru

8. července 2008 v 15:00 | Tuleň |  můj život
Psáno minulý rok, přesně 20. 7., po táboru a nedopsáno, tak jsem se na to vybodla a teď jsem si zase vzpomněla. Nechala jsem název, pod jakým jsem to měla ten rok uložený. Jestli tam někdo není, tak se omlouvám, ale jak jsem psala, nedopsala jsem to. Dávám to sem teď nedopsané, protože nehrozí, že bych to někdy dopsala. To je psaní! ;oD
Lidi (jen ti, na který si vzpomenu o;): Klára: Úžasná bytost! Skvělá a strašně hodná a strašně.... PROSTĚ SKVĚLÁ! Mám jí stráááááááášně ráda!
Druhá fotka: Ve prostřed super střelenej vedoucí Hynek (Ó Hynku). Na něm Josefínka, Vedle Bloncka neboli Míša, která je strašně rozkošná a má ještě rozkošnější dvojče! To bude na další fotce. Na druhé straně je Hynkům mladší syn Denis.
Matěj! Nejroztomilejší dítě, co jsem viděla! Matěj.
Hanka Preradovic (má v puse Hořickou trubičku! ;o)
Kevin! Super kluk! ;o) Nechtěl mě nechat odjet. ;o)
Andrea. Bohužel nám hodně lhala a proto se k ní pak všichni chovali hnusně. Ona je dobrá, akorát si to takhle posrala! To je hrozná škoda ;o((
Kuní xicht. To je takovej brouk pytlík!
Vedle je Hrozná Magda! Hrozná Magda je úplně super a to že je hrozná vzniklo tak, že jsme si šli v noci čistit zuby "Hele?! Kdo seš? Magda, žejo?!?" "Nene, já nejsem Magda" "Tak to je super, aspoň jí můžem pomlouvat" a od té doby je to Fuj Magda! ;oD
Matěj, Pes a Pomi. Matěj nechodí na gynekologii (hehe, to nepochopíte! ;oD), psa jsme viděli na nějakým celodeňáku a Pomi je vedoucí. ;o) A má ode mě klacek s mým podpisem! Doufám, že ho neztratil!! ;o))
Kuba Laciga a Lukáš Křižík. Fotka focená jimi, když mi ukradli foťák, takže je jasný, že není VŮBEC kvalitní! ;oD Ale jinak. S Lacigou jsem se na posledním celodeňáku (v hrozným vedru (40°C)) strašně pokecala! Jsme tam padali za chodu smíchy na vyprahlou cestu ;oDD A Lukáš. S tím jsme se (Kriki a já) "sblížili" až skoro na konci ;o) Ale oba jsou SUPER! ;oDD
Šťepánka: super cáklá kuchařka, co vaří strašně úžasně! Fakt! Výborný! Druhá fotka patří hospodářce Míše. strašně se omlouvám, že jsou ty fotky TAK kvalitní... ;o( ;oD

O jako Odjezd

4. července 2008 v 14:30 | Tuleň |  můj život
1. 7. ve 14:00 jsem odjela na tábor. Na můj oblíbený tábor, na který jezdím už 13 let, tedy od dvou. Máma tam totiž jezdila jako zdravotník a vozila si mě a Anču s sebou.
Chtěla bych vám všem popřát nádherné prázdniny a ať je nestrávíte celé u počítače, jako jsem se chystala já, ale už mám jiný názor! Užívejte si života, vzpomínejte na mě a občas sem koukněte!
Kdybyste měli přebytečný čas a přebytečné peníze na známku, byla bych strašně ráda, kdybyste mi na tábor napsali. I když vás neznám! Napište, že jste z blogu a já vám budu strašně vděčná!
No, abych to zkrátila... prostě, kdo mi nenapíše, má u mě útrum, jasný?! Tak se snažte! Jsem tam do 16. 7.! ;o) Adresa:
LT Ledňáček
Stará Huť u Dobříše
262 02, okr. Příbram
Mé jméno jistě znáte a příjmení už se vám vrylo do paměti jistě také. Tak pište, ať mám radost ;o)))
Během doby, co budu kdekoli pryč se sem budou házet články. Takové ty nic moc. Taky jsem teď našla pár článků, které jsem nedopsala a už nemám šanci je dopsat, ale je mi zase líto je smazat.
Až přijedu z tábora, maminka mě odveze do nového bytu. Přijedu do nového.
Všem přeji krásné prožití prázdnin!
Moje tříída v Lubenci u bazénu