Květen 2007

Chčije a chčije....

28. května 2007 v 21:01 | Tuleň |  můj život
Všimly jste si, že jsem se poslední dobou nějak rozepsala?? No, zas tak úžasný to není, ale na mě celkem jo. Dnes budu psát o počasí. To také celkem dost zmiňuju a určitě jsem už někdy napsala, že mám ráda déšť. Tak o tom to teď bude! ;o)

Poslední dobou jsou celkem časté přeháňky. Jednou je vedro na chcípnutí a za chvilenku prší. To se mi ale moooc líbí! Vyjít si v letním oblečení ve vedru a pak přijít ve zmoklým letním oblečení, ale zase se skvělou náladou a krásným vzduchem! Já nevím, ale mně se to fakt dost líbí! ;o)
Tentokrát to byl ale vrchol. Vždycky když jsem doma a venku prší nebo je véélkej vítr (jak jsem psala v článku "větry"), tak jsem strašně smutná, že to nemůžu zažít a vylízám na balkón nebo lezu z okna. Teď jsem si jako vždy stěžovala, že jsem tady a máma navrhla, abych šla teda ven! Já jsem si říkala, že jako nevim a co bych tam dělala, ale pak jsem se přemluvila a šla! Natáhla jsem na sebe jeany (jak to napsat jinak, když džíny vypadaj přitepleně?!?!), triko, který jsem si ve spěchu nandala obráceně a mikinu aby mi nebyla zima.... Přišla jsem k mámě a ona se divila, že jako fakt jdu. ;o) Vzala jsem s sebou na doporučení krabice od mlíka, že je jako půjdu vyhodit do kontejneru. ;o))) Dole byli nějací čůráci (sorry, za hrubý výraz, ale mě to dojímá...), co kouřili a čekali až kreténi otevřou. Rychle jsem vyběhla a velkými skoky jsem si užívala to mokro a kapky na mě dopadající. Krabice (a že jich bylo!) jsem asi po čtyřech vyhazovala do tý tupý popelnice a zjistila, že ten déšť je větší, než jsem si myslela... Byla jsem úplně zlitá a pořád jsem měla dost krabic na vyhození! Ony se snad množily nebo co! ;o))) Nonic, zase jsem promočená běžela domů, málem porazila a málem se spálila o cigára tupých čekanců a běžela domůů. ;o)
Tam jsem ze sebe slíkla mokrý oblečení, vzala si sukni a běžela s foťákem na balkón. Už nepršelo... Jako normálně! Vždycky, když chci fotit, tak neprší! Ale stejně, jak bych asi fotila kapky deště?!?! Nic by z toho nebylo ;o(( Nevadí, tak já jdu, mám mokrý vlasy. ;o)

PS:viděla jsem Henryho Proppera... nic moc, čekala jsem něco lepšího. Pár pařměnů je nej!!! ;oD
Gerapapa!

Válecí škola

24. května 2007 v 20:51 | Tuleň |  můj život
No ne!!! Dnešek-nejnejnejnejnejnnejnejnje!! Skvělej den! Proč? Proto! ;oB, jsem zase vysmátá! ;o) Ráno jsem šla do školy (zase s obrovskejma kruhama pod očima, jelikož jsem do hříšných hodin četla), ve škole: 1. hodina-Matika-volno, 2. hodina-Děják-poloviční volno, 3. hodina-Aj-suplované volno, 4. hodina-Chemie-strašná prdel při volnu, 5. hodina-Fr (Fj)-učení, 6. hodina-Příroďák-volno, oběd-dobrý, po škole-před školou.

Už chápete! Konečně mám den, kdy si zdůvodním skvělou náladu! Tak, teď to trochu rozepíšu! ;o) Celý den jsme měli volno, jelikož nás byla půlka. Ta druhá měla nějaký zkoušky na Aj nebo tak něco, to jsem moc nepochopila. ;o) No a tak teda se s náma nikdo nechtěl učit. 1. hodinu nám dala Vydrová volno. Já nevěděla, co dělat a tak jsem začala fotit, ale když jsem vyfotila jí, koukla se na mě tím dramatickým pohledem a řekla ve zkratce, že není ráda focena...akorát to řekla delšeji a dramatičtěji. Tahle první hoďka byla celkem proflákaná.
2. hodinu učitelka vyzkoušela Anetu a pak jsme MYSLIM měli volno, ale tím si nejsem vůbec jistá. ;o((( Fakt nevim, nějak si nevzpomínám ;o( , ;o)

Pak jsme měli Ájinu, ale vzhledem k tomu, že ty aj učitelky byli s tou druhou půlkou třídy, měli jsme supl. tam se taky nic zas tak supr nedělo-hráli jsme Země, město, ale volno je volno! ;o)

Teď už to ale pořádně začne! 4. hodina: chemie zase s pí. uč. Vydrovou a zase volno. Tentokrát jsme se ale chtěli zabavit. Nejdříve jsme hráli "Čáp ztratil čepičku" (;oDDDDDDDDD hehe), ale to se nám moc nevedlo, tak jsme pak předváděli lidi ze třídy (i ty co odešli) a učitelé ze školy (taky i ty, co už odešli ;o). A to byla hrozná prdel!!! Asi 3krát jsem spadla pod stůl! Já se normálně spíš jen dívám a moc se nezúčastňuju, ale teď jsem odhodila stud a předváděla! No fakticky! Hrozná prdel! Byla tam Kubrová (tu uhodli všichni a hned... ;oD), Kubas-dokonce dva krát, Vančurka, Batík, já (... ;o(, ;oDD) Aneta, Krocan-několikrát atdatdatd! Matouš předvedl i Vydrovou za její přítomnosti ;o) Jo! To jsem se ještě nezmínila, že se dívala taky a pravidelně se klepala (smíchem! ;o). No, a pak skončila hodina a šli jsme na Frájinu. To už jsme se bohužel učili, ale o přestávce jsme ještě hráli na slepou bábu ;oDDDD Frájina byla hrozná. Nestačila jsem ještě napsat, že na tuhle hodinu se už vrátili všichni z té Ájiny.

Šestá a poslední hodiny-přírodopis se skvělou, vtipnou a hyper aktivní učitelkou (a interaktivní zdí ;oDD) Když jsme jí vysvětlili, že jsme celej den nic nedělali a tudíš by jsme se VŮBEC nedokázali soustředit na látku, dala nám také volno. Nejdřív jsme si dali "kufr", pak trochu poangličtěnej kufr a pak jsme hráli takovou hru, že jsme stáli v kruhu a každý někdy vykročil doprostřed. Nesmí 2 lidi vykročit najednou. Je to vlastně taková "psychologická hra" ;oDD

Pak konec "vyučování" a jídlo. Mňam, mně jídlo ve školní jídelně chutná! A tak si nestěžuju. Po škole to bylo skvělý! Nejskvělejší! (;o) Kecali jsme totiž před školou jako "za starých časů" pořád jsme se překřikovali a řvali, smáli, zdravili, padali a zase smáli! Jak to všechno napsat? No nic, přeskočím vše úžasné, úchvatné, vtipné, vysmáté příběhy a chvíle… to vše rozepisovat nebudu. Přejdu hned ke vtipům. Některé vyjmenuji (upozornění: většina z nich má v sobě sprostá slova, za což se omlouvám, ale jinak by to neznělo tak dobře.... ;o) :

Víte podle čeho se poznaj lidi, co byli u jaderného výbuchu?
Podle protonového čísla!------hehe----------já vím..... ;o)

Jde debil lesem a vidí houbu "Hele, houba, já do ní kopnnu!" A houba odpoví "né, nekopej do mě, já jsem kouzelná houba a když do mě nekopneš, splním ti 3 přání." "Tak teda jo. Chtěl bych být chytrej" -Cink- a je chytrej. "Jé, já jsem chytrej, já se z toho poseru!" -Cink- "já jsem se posral, já jsem ale debil!" -Clink- "Hele, houba, já do ní kopnu" ----starý, známý, ale mně se to líbí! ;o)

Proč mají policajti skleněný auta?
Jelikož se pak nehádaj, kdo bude sedět u okýnka.

Proč si policajti lízaj hodinky?
Tik-tak přeci dává svěží dech!

Blondýnka hází cihly do vody, pořád a pořád. Když už takhle do vody hodí celej dům nasere se a řekne "Ta voda si snad ze mě dělá srandu, né! už jsem tam hodila tolik kostek a okolo jsou vždycky kruhy!

Dceruška: Mami, venku šuká pes!
Matka: Tak si ho nevšímej...
Dcera: Ale to bolí

jsou to maximálně trapný vtipy, ale my jsme z nich byli úplně vytlemený!! Přidávám ještě jednu velmi krátkou básničku, kterou složil Honzík Ryšavý:
Matouš má velký břicho
směje se mu celý kino.
No...ehm...rým jak moje nohy.... ;oD

Tak, to je konec ;o) Gera-pa!

PS: Všimli jste si, že hrozně přebíhám ze spisovné češtiny do nespisovný a naopak?? To se musí číst asi dost blbě, co?? ;o) To máte blbý/é! ;o)
PS2: dávám fotky na Karku!

Kopněte mě do zadku!

23. května 2007 v 20:56 | Tuleň |  moji tuleni
Brm, brmmm, brmmmm... To jen tak na úvod... (?) Dneska, tedy spíše teď sem nebudu psát žádné mé inteligentní věci (jak je u mě známo ;o). Strčím sem jen 2 SUPER VTIPNÝ VĚCI o tuleních (;o), které jsem dneska našla při hledání těch, co se po mně "vopičej"! oDDD

První je hra, na kterou mně před dávnou dobou upozornila Verča a dneska jsem na ní náhodou narazila. Je celkem brutální, ale mooooc vtipná ;o) Myslím, že poukazuje i na vybíjení tuleňů! ;oD Tak; tady je odkaz: ;o) (ne ten ne, tenhle!::::):::::: http://www.hry-online.com/hrat-online-hru-909-clubby_the_seal.php

Chi...;oD Škoda, že neumím vysmátější smail! ;oDDD Jsem nějaká vysmátá!!!! chichichi, hehehehe!!! Ale proč sakra????? Tak blbej den! A já jsem vysmátá! Ach jo, ale zase lepší než kdybych byla nasraná či smutná bezdůvodně! ;o) No nic, jdu na druhou věc ;o)

Heh:
Proč se smějou tuleni?
Protože jsou zhulení.

Chchchiiii, to jsem asi teď já!!! ;o)
Téda! Já jsem šťastná! He! Chi! Tak já jdu! ;oDDD Prapa!!

"Dávej bacha! Ty chobotí střevo!"

Magor s dobrou náladou-pohroma! ;oDDDD

17. května 2007 v 21:41 | Tuleň |  můj život
To by jste neuhodli odkaď Vám teď píšu! Nojo! Ze záchodu! Zdá se Vám to divný?? Chichichi, je! Já mám tu bezbezdrátovou klávesnici a rozhodla jsem se, že jí konečně vyzkouším na nějakou větší vzdálenost ;o) Už jsem tady-jako zase u počítače. Ještě by to chtělo nějakou obrazovku, teď nevím, jaký překlepy jsem udělala! ;o) To nevadí ;o) Aspoň něco novýho!!
Teď mě asi právě nakazil virus dobré nálady, jelikož jí mám fakt dobrou, což se moc nestává (Jo, jasně a kdybych psala, že mám špatnou náladu, tak bych taky napsala, že se to poslední dobou moc nestává, no to je JEDNO! ;o). No prostě mám dobrou náladu a vůbec nevím proč! ;o)) Chichi! o) ---Ten smail vypadá jako mimozemšťan!! ;oDD No jak říkám, mám móóóóóóóc dobrou náladu a nevím proč! ;oDD
No, ale hlavní věc, proč jsem sem chtěla psát je taková zajímavá. Tancujete někdy na ulici??? Anebo né jako zrovna tancujete, ale třeba znenadání uděláte otočku a nebo tak. Já teda jo, ale je divný, že jsem neviděla nikdy nikoho jinýho. Jenom je strašná prdel, když vidíte někoho jít proti Vám a najednou se otočíte a vidíte, že jde stejným směrem, ale nejlepší-úplně nejlepší je, když vidíte otočku o 180°, ale když to uděláte sami, tak je vám dost trapně! ;o) Hehecheche. ;o) Já nevim jestli jsem jediná, ale prostě se mi to líbí! ;o))))))))))))

Tak já asi končím ;o) Dobrou, jdu si mejt hlavu a oběsit se! ;oDDDD Chichichi!!! ;o)

Dál, dál, dál

13. května 2007 v 21:49 | Tuleň |  můj život
No, pokud jste nečetli předchozí článek, tak si ho přečtěte, jelikož je to takové "pokračování". Takže, co dalšího se za dobu mé tupé nepsavosti stalo; No, máma odjela a zase přijela z Tunisu (Penisu, jak říká sestra ;o). Po půlku pobytu bylo 18. stupňů a pršelo, ale mooc se jí tam líbilo. To je dobře! ;o)
Pak další věc, kocour spí v pelíšku, který má od svého stěhování k nám, ale kam se nikdy ani nepodíval! Je to divný! Teď je tam zase furt! ;oD Změny jsou divný!

Určitě jsem měla ještě tolik věcí! Teď si nemůžu na nic vzpomenout!...............Jo! mám to! Co třeba náš skvělý hokej!!! Pus, pus pus! Blééééééééé!!!!!!!!! No to je ale hnusný! Ach jo! Jak MY jsme mohli tak klesnout!! Hráli jsme příšerně! Nohy! Fakt hnus! ...a roku 2007 jsme se ocitli na sedmém místě! no aspoň se to tak líp pamatuje, ŽE! Acho jo, máma ani nestihla vyprat šálu s českem! ;o(( Je to smutný! ;o((

Á, dál je tu má přežranost, furt něco žeru a pak je mi z toho nablití, ale to mi nezabrání v tom jíst dál! Ach jo!!! Jsem strašný prase! Bléé! ;o(( Chvíle, kdy nejím je jen, když spím...) bohužel... ;o/

Větší želvička kousla druhou do nohy v domění, že je to jídlo a hlouho jí nehodlala pustit! Po dlouhé době jí táta odtrhl, ale tý větší zůstalo kus "masa" v puse..! Ještě teď je mi z toho blbě.

Potřebuju na záchod.

No tak to je asi tak vše, hezký den! ;oDD Jů! já mám dobrou náladu!! ;oDDD

Nojo, nojo...+ čarodějnice

13. května 2007 v 21:33 | Tuleň |  můj život
Nojo! Jsem hrozná a strašně mě to mrzí. Má lenost dostoupila vrcholu a teď půjde !snad! už jen dolů! ;o)

Bylo tolik věcí, který jsem sem chtěla napsat! Třeba moje narozeniny! Ten skvělej večer, co jsem byla na pálení čarodějnic v Počernicích s Kriki a jak jsme jako jediný-ano, sice tam byla ještě jedna skupinka holek převlečených za čarodějnice, ale ty pak odešly. Tak snad můžu říkat, že jsme JEDINÝ byly, ne?? ;o)-což bylo celkem trapný, hlavně když jsme tam šly, ale uklidňovaly jsme se větou: "Zase jsme originální, ne?! ;oD" Když jsme tam přišly, nemohly jsme najít "pokladnu", ale pak jsem jí konečně našli! Jo...asi jsem se ještě nezmínila, že tam byla pouť, že?? ;oD Ehm...no tak prostě když jsme pak stály frontu na lístky, já jsem chtěla zoufale na lodičky, takový ty houpačky pro malý děti, víte?? ;o) Ale nešly jsme, jako první jsme zkusily řetězák. O tom povídat nebudu! ;o) A pak!!! Konečně!!! Lodičky! Juchuchůůůů!! Sem a tam! No nic. Touhle dobou už jsme byly zhulený. Samozřejmě jen "psychicky". Jednou, když jsme chtěly jít zase na řetězák tak jsme musely čekat 3 "kola" než jsme se tam vesraly, jelikož tam bylo tolik lidí, že urvat si 2 místa vedle sebe byl nadlickej úkon! Pak, když už se bůch konečně slitoval a hlavně se zmenšil dav, jsme usedli, ale museli jsme se někoho držet, aby jsme se nerozmotaly a tak se Kriki osmělila (já bych si netroufla) a zeptala se nějaký party tří asi tak 20tiletých kluků. Rozhovor: "Můžu se chytnout?"
"Tak se já se chytnu asi i tebe, jo? ;oD"
Po nějaký době "Vy ste nějaký zhulený, ne?? ;o)"
"Jo! Jaksto poznala! ;oD" (Nevim jak udělat zhuleně vysmátýho smaila! ;o)
No...prostě s nima byla prdel! ;oD To bylo opravdu zajímavý.

Zase po nějaký době jsme byly na lodičkách a najednou nás osvítilo světlo! Říkala jsem "mimozemšťané", ale byla to jen helikoptéra, koukající jestli někde nehoří. Příjemný osvěžení! ;o) No, když už mluvim o osvěžení...všichni tam strašně kouřili a tak jsme strašně smrděly!!!! Ble!! Fuj!! Pf! Nonic, když si teď vzpomenu, jak jsme se zastavovaly aby se nám neroztekly oči (jako namalování), když nám slzely kvůli větru, tak se musím smát, jelikož když jsme pak přišly domů a koukly se na světle do zrcadla...no...nic hezkýho! ;oD Všechno rozmazaný, ale účes takovej, že se k čarodějnicím opravdu hodil! ;o) Tak, myslím, že už jsem toho napsala dost, takže jdeme domů: cestou jsme se protlačovaly mezi autama policajtů a hasičů a každáho jsme zdravily "brý den", pak jsme si uvědomily, že už je pozdě, takže "brou noc" a pak jsem i na lidi bafala. "baf". hehe. Ještě, že byl večer a nikdo mě nezná! ;oD Pak jsme viděli-a to mě fakt pěkně nasralo!-jak 9 policajtskech aut jedou jak střeštěný asi 290! Kreténi! Viděli jsme 2, který se málem srazily! Nakopat do prdele! Skřípat brzdy jsme slyšely furt. Fakt úplně padlí na hlavu! Jedni policajti se nás ptali na cestu k tomu ohni a pak jsme viděli 3. pol. auta jak jedou (270km/h) do slepý uličky (hehe) a pak (320km/h) se zvracejí zpátky. Fakt dementi! -------Toť konec čarodějnic.
A konec tohohle článku, o dalších věcech napíšu v dalším, ať nejsou tak dlouhý! ;o)