Duben 2007

Tulení čarodějnice

29. dubna 2007 v 14:49 | Tuleň |  můj život
Vše nejlepšejší k narozeninám!

Já, jediná tulení čarodějnice na světě, zítra slavím svůj 14tý rok, kterým Vás obklopuji. (Samozřejmě, většina lidí mě nezná 14 let, ale zní to líp! ;o) No nic, zítra bude můj den (teda pokud nepočítám ty, co se narodili stejně.... ;o) Achjo, asi nějaká velká oslava nebude, ani s kamošema ani s rodinou. To je jedno! Hlavně, že budu mít Svůj den! ;o);o);o) Nezapomentě na mě!! Nikdy!!! ;oD Ehm... no nic...;oD
Tak končím, asi hodinu jsem hledala nějakou fotku z nejkratší doby, ale našla jsem jen fotku z Rhodosu, kterou už asi znáte: Papa: V

Má vlast v běhu generací

24. dubna 2007 v 22:41 | Tuleň |  můj život
Ach jo. Dneska v osm (20:11 -Nova dává vždycky filmy, co maj bejt v 20:00 o 10 nebo 11 minut později) jsem si naplánovala, že se kouknu na Růžovku (ordinaci v růžové zahradě (LEPŠÍ NEŽ "VELMI KŘEHKÝ VZTAHY"!! prosím, aby nikdo nekritizoval!! ;o)))) , pak se osprchuju a půjdu spát. Ale o reklamě jsem se najednou začetla do mých článků v mém prvím měsíci na blogu (červnu) a tak se mi strašně začalo stýskat!! Nejvíce asi po té bezstarostnosti a "užívanosti". Řeknete si: "Bože, zase nějaký moudra...jaký asi ONA teď může mít starosti!" No, to bych si asi řekla já, ale prostě, když jsem si to četla, tak jsem viděla, nebo spíše cítila, že to v té době bylo pohodovější. (A hlavně jsem viděla jinej odstín žlutý!! ;o) Vzhledem k tomu, že v červnu jsem psala převážně o ŠVP ( a to byly opravdu úžasný články-hlavně ten první!), tak se mi po ní stýskalo. A taky po lyžáku, ale hlavně po naší minulý třídě. Moc jsme se vši změnili. Jednou-asi před dvouma týdnama- mě napadlo, že, kdybych si mohla vybrat kolik by mi nadosmrti chtělo být, zůstala bych asi tak před rokem. ++Sakra! Teď jsem si od skočila a nevím, co jsem chtěla napsat!!!!! No nic, určitě to ale bylo zajímavý a smysluplný!! Tak někdy příště, teď budu psát zase o něčem jiném.

Tak třeba o tomto počítači, na který teď píšu. Je to furt ten samej, ale je cizí, jelikož v něm nic nemám. A hlavně nemám fotky, ale net už mám dlouhou dobu, od pátku, co jsem v minulým článku říkala, že už možná bude. Jo? ;o)

Nebo bych mohla něco napsat o mé lásce...(hehehe, chvilenka napětí....) o...o mém....o mém milovaném.....(jak jinak) Red dwarf(ovi)!! Žádný překvapení, co?? ;o) Strašně mě štvě, že maj ti herci i vlastní životy. Já bych je brala jako v tom seriál! Štve mě, že Chris Barie se nechová jako můj podlej brouček Rimmer! A, že Holly má i tělo! O Listerovi a trhání chloupků v nose kuchyňskými kleštěmi ani nemluvě! ;o) To je prostě nespravedlivý! Taky nemůžu pochopit, že učitelé, doktoři, úředníci a tak mají ještě nějakej jinej život! Nějakej normální, kde se nezabívají jenom písemkama, diagnózama, papírama + hysterickým záchvatům a tak!! ;o) Nezdá se mi to normální! ;o)

Tak poslední věc...týká se nadpisu. Jo, je to divný. To je název jedný básničky Jiřího Žáčka a napadla mě, jelikož všechno jde pořád dál a střídají se generace a všechno běhá. Ehm... tak asi proto. ;o) Mám Vás Všechny (vši) Ráda!!! Moc, Moc, Moc!!

(PS: Vzhledem k tomu, že jsem chtěla jít spát v půl desátý... No nic, dobrou!! ;oD) Plus+ máte tam anketu, je úžasná!! ;o)

Tak tu zase jednou jsem

20. dubna 2007 v 12:23 | Tuleň |  můj život
Ahoj, štve mě, že furt nemáme ten comp, ale vypadá to, že bude už v pátek v pohodě. Snad, ale nebude tam nic; fotky, písničky a tak... To je jedno... A život jde dál.

Teď jsem na suplovaný hodině počítačů a píšu. Je mi strašný vedro a dělám véélký překlepy. To počasí je fakt hrozný! Jak je asi ve Francii??? Někdy teď bylo kolem 21 stupňů a o víkendu bude až 22. To se upeču! Ale rána jsou mrazivá. Předpověď počasí vás asi moc nezajímá, co??

Je mi takový vedro, že nemyslím. Ještě, že je dneska pátek. Je takovej uvolněnej den. Jako ve škole.

Zjistila jsem, že by mi net tak nechyběl, kdybych neměla blog a projekty do školy. Nejhezčí bylo, že si nikdo nevšiml, že nejsem na icq. Pohoda...

Vůbec nevím, co mám psát. To před tím, je takový divný a asi 400krát jsem použila "že". Nojo, nejsou to nějak nejúžasnější věty, myslím z hlediska slohového... ;o) (Jů, první smailík! ;o) Už druhý! ;o)))

Před touhle suplovanou hodinou jsme měli ještě suplovanou ájinu. A tam jsme dostaly s Verčou tolik výtlemů! No to bylo sůúůúůúper! Ale teď už je zase nuda. A bolí mě ruka! ;oC

Asi už budu končit, jelikož mi vynechává "t" a pak ho musím 3 hodiny mačkat!!
Papa a sorry.. ;o(( Ale mě to mrzí víc.

Hnusná vir

7. dubna 2007 v 20:07 | Tuleň |  můj život
Ach jo, tentokrát nebude normální omluva s blbou výmluvou, ale omluva s oprávněnou výmluvou. Mám v compu nějakej vir a je úplně drsnej (takže až se zase nahodí, nebudu tam mít nic...). A tak nemůžu nikam.
Jinak, věci co se staly a co mi příjdou důležité: poprvé jsem jela tramvají "porche"-tou novou skvělou tramvají! Ale k mému zklamání je úplně na prd! Z venku fakt hezká, ale ve vnitř je místo asi ne 3 lidi a po 5ti a více se už nedá hnout. Ještě k tomu jsou sedadla naproti sobě, takže se musíte koukat na někoho koho vůbec neznáte+ sedadla jsou pokryta takovým tím "potahem" a tak nemůžeme vědět, kdo se na ně vyblil či posr*al... Blé! Výhody: hezká, tichá a zas tak moc necuká. Nevýhod je ovšem víc! ;o) Prostě je to hrozný!
Pak je tu ještě to, že se mi chce strašně na záchod, ale to vás asi nějak hodně nebere. o)
Teď jsem si vzpomněla proč jsem vlastně tady (V nemocnici). Už to mám!!! Máma chtěla abych za ní přišla, jelikož si pojede umejt auto v takový tý automatický mičce!! Já tam ještě nikdy nebyla a máma myslim taky ne a tak mě chtěla tedy vytáhnout do "kultury" ;o) Asi jsem se nezmínila, že auto se nemylo již od května minulého roku... Vypadá opravdu strašně, ještě když teď svítí sluníčko!!! ;oDD moc se na to těším! ;o)