Únor 2007

Omluva (se přijímá?)

11. února 2007 v 12:03 | Tuleň |  můj život
Chtěla bych se omluvit, že jsem sem dlouho nic nepsala (doufám, že vám to vadilo!). Nějak se mi furt nechtěla a to bych toho měla tolik zajímavýho! Například další Matoušova rozbitá věc (už rozbil ve škole 1 stůl-na zemáku, 1 pink-pongovej stůl, 1 tabule-na frájině->díra po mobilu a čtvrteční 1 okno na matice->Vydrová byla strašně šťastná! ;o), o naší třídě (pořád říkáme, že jsme úžasnej kolektiv, ale jde to pomalu, ale jistě do hajzlu), o mně (téma, kterého nikdy není dost...;oD), postavení k blogům (12.bleskajda!!!), postavení k Tokio Hotel (v ukázce nebude raději nic ;o), Ally, RD a Monthy pynthon v jednom čase a ještě k tomu dost pozdě (Ally-22:50 (čt1), RD-22:45, Monthy-23:15...jak to má člověk asi stihnout!), nemoci (všichni kolem mě jsou nemocní!), nemoci dospělých a dětí (když je nemocné dítě, je to normální, ale když onemocní dospělí, zdá se mi to divný a dětinský, Vám též??)...No, myslim, že by to už stačilo. Je to fakt divně napsaný a proto doufám, že se to čte dobře, ale nesázela bych na to! ;o)

Chtěla bych Vám ještě oznámit (, že mi klesla návštěvnost a ten kdo čte, musí napsat komentář, jinak ho kousnu do prdele!!!, ale to sem napsat nechtěla...;o), že jedu na hory, na 14 dní ( na jarňáky) a proto sem (bohužel nebo bohudík!!! pořádně si to rozmyslete! o) nebudu moct psát. Tak papa!!
PS: vymazala jsem rubriku rodina, jelikož tam stejně kromě kocoura nic nemám a nevim, jak bych psala o normálních lidech.

Může za to puberta??

1. února 2007 v 21:10 | Tuleň |  mé úvahy
Poslední dobou jsem nějaká jiná. Nic se mi nechce-jsem strašně líná! (To se dokonce i rýmuje! ;o) A ještě jsem smutná. Ve škole nikoho nevnímám a těším se až budu doma-sama a doma jsem zase smutná, že tu nikdo není a chtěla bych, aby sem někdo přišel, nebo s někým jít někam do tepla či ven, ale když mi to někdo nabídne, zase se mě zmocní touha být sama. Ach jo! Štve mě to! Ve škole se vůbec nesoustředim, doma nic nedělám a cestou někam-venku- poslouchám MP3, čtu si (Pro tu, co tu neni: dočelta jsem Nekonečnej příběh-SUPER!;o), hrabu se ve vzpomínkách nebo přemýšlím o všelijakých věcech (jak už to tak bývá ;o). Strašně mě to všechno, jelikož nemám náladu na nic a pak taky nic nedělám! Jak pak má mít člověk radost ze života, když nic nedělá! ;o((

Jak se tak dívám ve škole, připadá mi, že to ostatní nemaj-> kluci si hrajou na frajery a holky...nevim, ale nevšimla jsem si nikoho, kdo by vypadal tak znuděně, ospale, smutně, naštvaně a bůh ví co ještě jako já! Doprdlečic! NO, ale je to zase lepší než (drátem do oka..;o)), kdybych byla výbušná, se všemi se hádala, kouřila, brala drogy, ožírala se každou středu nebo v pravidelných intervalech vykrádala banku! Ikdyž vykrádání banky by zas tak strašný nebylo, kdybych byla šikovná a nenechala se chytit...;oDD Budu o tom přemýšlet! ;o)

To je asi tak vše, co jsem sem chtěla už celkem dlouho napsat. Jestli jste si všimli méhp chování a s*re vás, tak se i tímto omlouvám a přeji krájné prožití Velikonoc! (???)